به گزارش روابط عمومی هیات نجات غریق و غواصی استان اصفهان دوره نجات غریق درجه دو (سطح یک ) زیر نظر علی اکبر زارع مدرس دوره در استخر شهدای فلاورجان برگزار شد.
در این دوره تعداد 24 نفر در دوره سطح یک نجات غریق درجه 2 شرکت کردند.
در مراسم پایانی این دوره که در اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان برگزار شد، حجةالسلام سیدناصرموسوی لارگانی نماینده مردم شهرستان فلاورجان و رئیس مجمع نمایندگان استان ،محسن تابش فر رئیس هیات نجات غریق استان اصفهان ، رحمان رئیسی رئیس اداره ورزش و جوانان فلاورجان و محمود ردانی رئیس هیات نجات غریق این شهرستان حضور داشتند.
در مراسم پایانی این دوره رحمان رئیسی رئیس اداره ورزش فلاورجان ،ضمن خیرمقدم و ابراز خرسندی از دیدگاه مثبت هیات نجات غریق استان به این شهرستان گفت: با توجه به فعالیت استخرهای شنا و اماکن آبی و ضرورت داشتن ناجیان توانمند ، یکی از اهداف بلند مدت این اداره و به تبع آن هیات نجات غریق شهرستان گسترش حرفه نجات غریق و تربیت ناجیان متخصص و آگاه به علم روز است.
در ادامه تابش فر رئیس هیات استان ضمن تسلیت سوگواری سالارشهیدان از حضور نماینده مردم این شهرستان در برنامه های ورزشی و توجه به وضعیت ورزش این شهرستان قدردانی کرد و افزود: یکی از رسالت های هیات نجات غریق استان در راستای اهداف بلند مدت فدراسیون متبوع تحقق شعار "هر خانواده یک منجی غریق "است ، بنابراین برای تحقق این شعار و کمک به تامین سلامت شهروندان در اماکن ورزشهای آبی، تلاش می کنیم به بهترین شکل ممکن منجیانی متخصص و کارآمد تربیت کنیم .
گفتنی است سطح 2 این دوره از امروز چهارشنبه 12 مهر ماه زیر نظرعلیرضا طبیبی مدرس سطح دو در استخر شهدای فلاورجان آغاز می شود.